10.07.2019
Поділитися: 0
  • Facebook
6442

Ментальна арифметика на Майдані!

2 червня випускник Академії розвитку інтелекту Smartum (Бровари) семирічний Іван Князєв виступив на Майдані Незалежності, на фестивалі «Всі разом – за сім’ю» та продемонстрував блискучі навички усного рахування.

Іванові випало виступати на одній сцені з іншими талановитими дітьми – танцюристами, музикантами, співаками тощо – майбутнім України.  Фестиваль був присвячений Дню захисту дітей.

Іван вийшов на сцену разом з тренером Smartum Олексієм Козюком. Хлопчик додавав та віднімав великі цифри та майже відразу давав готову відповідь. У цей же час ведучий фестивалю порахував завдання на калькуляторі та був вражений – відповідь правильна! 

Щоб точно знати, що Іван справді вміє так рахувати, на сцену було викликано сім добровольців, переважно, дітей. Але серед добровольців були й дорослі організатори фестивалю. Вони придумували складні цифри та писали їх на планшетах, а Іван тут же додавав, віднімав та говорив правильну відповідь.

Спочатку глядачі ставилися до незвичайних здібностей хлопчика недовірливо. Але скоро вони вже були у справжньому захваті від виступу.

Щасти вам, учасники фестивалю та маленькі розумники!