17.10.2019
Поділитися: 0
  • Facebook
4232

«БРЕНД-АМБАСАДОР УРАЇНИ» - УЧЕНЬ АКАДЕМІЇ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУ СМАРТУМ

Наш семирічний учень з міста Бровари Іван Князєв отримав звання "БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ".

Іван став одним з чотирьох українців, які цього року отримали це почесне звання. Крім того, нагадаймо, що Іван переможець світових онлайн-чемпіонатів. А на Всеукраїнських олімпіадах з ментальної арифметики "SMARTUM TERRITORY 2019" та "Діти майбутнього 2018" встановив три рекорди України в номінаціях "Найвища швидкість усного рахунку з ментальної арифметики" та "Найвища складність усного рахунку з ментальної арифметики"!

Директор Академії Смартум Україна Олександра Василенко разом з Іваном та його батьками взяла участь у хвилюючій церемонії нагородження та розділила радість і гордість всіх присутніх за досягнення цих неймовірних українців.

Безмежно пишаємось Іваном!

Отримане звання це велика честь і велика відповідальність.

Іван отримав почесну грамоту та свідоцтво і тепер має виконувати певні обовязки. Амбасадори мають брати участь в різноманітних заходах та проектах з просування бренду України та формування позитивного іміджу країни.

Амбасадор має долучатись до організації соціальних та благодійних проектів, висвітлювати свою діяльність в цих напрямках.

Номінантів на звання "БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ" обирають за декількома критеріями спеціальною комісією Книги рекордів України, яка визначає успіхи та вклад номінанта в просування іміджу України.

Щиро радіємо разом із батьками Івана та дякуємо їм за підтримку та допомогу!

Бажаємо йому великих перемог і досягнень!